Stembureau Gemeentehuis in Uithoorn (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1423 AJ · Wijk Thamerdal

Hier zijn 2.012 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 484 24,1% 24,2% −0,1 pp 11,4%
VVD 472 23,5% 22,4% +1,1 pp 12,1%
GroenLinks-PvdA 272 13,5% 13,3% +0,3 pp 11,7%
Nieuw Sociaal Contract 232 11,5% 12,2% −0,7 pp 10,9%
D66 138 6,9% 6,7% +0,1 pp 11,8%
Forum voor Democratie 64 3,2% 2,8% +0,4 pp 13,2%
BBB 62 3,1% 3,3% −0,3 pp 10,6%
SP 62 3,1% 2,8% +0,3 pp 12,6%
Partij voor de Dieren 48 2,4% 2,2% +0,1 pp 12,2%
CDA 40 2,0% 2,7% −0,7 pp 8,5%
DENK 35 1,7% 1,5% +0,2 pp 13,1%
Volt 35 1,7% 1,6% +0,2 pp 12,6%
JA21 17 0,8% 1,0% −0,2 pp 9,7%
50PLUS 15 0,7% 0,7% +0,0 pp 12,3%
ChristenUnie 10 0,5% 0,9% −0,4 pp 6,7%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,4% 0,6% −0,1 pp 8,9%
SGP 6 0,3% 0,3% −0,0 pp 11,3%
BIJ1 5 0,2% 0,3% −0,1 pp 8,9%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 12,5%
Nederland met een PLAN 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 7,1%
Samen voor Nederland 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 10,0%
Splinter 1 0,0% 0,1% −0,1 pp 3,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Uithoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +1,1 pp meer dan gemiddeld in Uithoorn.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 15 stembureaus: 11,5% van alle geldige stemmen in Uithoorn en 0,0196% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Uithoorn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Uithoorn

Alle stembureaus in Uithoorn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.