Stembureau Gemeentehuis 2 in Uitgeest (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1911 EG · Wijk Uitgeest

Hier zijn 924 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 166 18,0% 20,4% −2,5 pp 9,0%
PVV 136 14,7% 14,4% +0,3 pp 10,4%
VVD 136 14,7% 19,1% −4,4 pp 7,9%
CDA 112 12,1% 11,1% +1,0 pp 11,2%
GroenLinks-PvdA 112 12,1% 11,2% +1,0 pp 11,1%
JA21 72 7,8% 7,1% +0,7 pp 11,3%
Forum voor Democratie 70 7,6% 5,1% +2,5 pp 15,3%
BBB 31 3,4% 3,1% +0,3 pp 11,2%
50PLUS 27 2,9% 1,5% +1,4 pp 19,6%
Partij voor de Dieren 13 1,4% 1,7% −0,3 pp 8,6%
SP 12 1,3% 1,6% −0,3 pp 8,2%
ChristenUnie 6 0,6% 0,6% +0,0 pp 10,7%
DENK 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 15,4%
Volt 6 0,6% 0,8% −0,1 pp 8,5%
BVNL 5 0,5% 0,3% +0,2 pp 17,2%
Vrede voor Dieren 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 22,2%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 33,3%
NSC 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 8,1%
LP 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 10,5%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
SGP 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 2,9%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Uitgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,4 pp minder dan gemiddeld in Uitgeest.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 10 stembureaus: 10,2% van alle geldige stemmen in Uitgeest en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 10 stemmen in Uitgeest komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Uitgeest

Alle stembureaus in Uitgeest

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.