Stembureau MFA Borchkwartier in Tynaarlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9766 PP · Wijk Eelderwolde

Hier zijn 837 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 219 26,2% 22,3% +3,9 pp 4,3%
VVD 216 25,8% 16,2% +9,6 pp 5,8%
D66 144 17,2% 8,9% +8,3 pp 7,0%
Nieuw Sociaal Contract 78 9,3% 14,2% −4,9 pp 2,4%
PVV 57 6,8% 15,7% −8,9 pp 1,6%
Volt 30 3,6% 1,8% +1,8 pp 7,3%
CDA 17 2,0% 3,1% −1,0 pp 2,4%
Forum voor Democratie 17 2,0% 1,6% +0,4 pp 4,6%
ChristenUnie 15 1,8% 2,7% −0,9 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 15 1,8% 2,3% −0,5 pp 2,8%
BBB 13 1,6% 6,1% −4,5 pp 0,9%
SP 6 0,7% 3,0% −2,2 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 2,8%
JA21 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 2,7%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,3%
DENK 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,8%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,3%
50PLUS 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tynaarlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +9,6 pp meer dan gemiddeld in Tynaarlo.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 28 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Tynaarlo en 0,0081% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Tynaarlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tynaarlo

Alle stembureaus in Tynaarlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.