Stembureau Kerkelijk Centrum Het Anker in Twenterand (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7681 DJ · Wijk Vroomshoop

Hier zijn 1.349 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 333 24,7% 25,3% −0,6 pp 6,0%
CDA 288 21,3% 20,5% +0,8 pp 6,4%
VVD 156 11,6% 10,2% +1,4 pp 7,0%
BBB 118 8,7% 6,3% +2,4 pp 8,5%
JA21 100 7,4% 6,7% +0,7 pp 6,8%
Forum voor Democratie 92 6,8% 7,0% −0,2 pp 5,9%
D66 65 4,8% 6,0% −1,2 pp 4,9%
ChristenUnie 57 4,2% 4,5% −0,3 pp 5,7%
SGP 43 3,2% 5,8% −2,6 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 32 2,4% 3,3% −0,9 pp 4,4%
50PLUS 17 1,3% 1,3% −0,0 pp 5,9%
NSC 17 1,3% 0,7% +0,6 pp 11,1%
SP 14 1,0% 1,1% −0,0 pp 6,0%
Piratenpartij 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 21,1%
Volt 4 0,3% 0,3% −0,0 pp 5,4%
DE LINIE 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Partij voor de Dieren 2 0,1% 0,5% −0,3 pp 2,0%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,9%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 100,0%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Twenterand, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −2,6 pp minder dan gemiddeld in Twenterand.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 25 stembureaus: 6,1% van alle geldige stemmen in Twenterand en 0,0130% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Twenterand komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Twenterand

Alle stembureaus in Twenterand

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.