Stembureau GKV "De Akker" in Twenterand (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7681 RE · Wijk Vroomshoop

Hier zijn 919 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 364 39,6% 28,8% +10,8 pp 5,8%
Nieuw Sociaal Contract 215 23,4% 27,1% −3,7 pp 3,6%
BBB 82 8,9% 11,4% −2,5 pp 3,3%
ChristenUnie 51 5,5% 4,7% +0,9 pp 4,9%
VVD 44 4,8% 7,1% −2,3 pp 2,8%
GroenLinks-PvdA 39 4,2% 3,6% +0,7 pp 5,0%
CDA 26 2,8% 4,5% −1,7 pp 2,6%
Forum voor Democratie 24 2,6% 1,8% +0,8 pp 5,9%
SGP 21 2,3% 5,0% −2,7 pp 1,9%
SP 18 2,0% 1,7% +0,3 pp 4,9%
D66 14 1,5% 1,6% −0,0 pp 4,1%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,5% 0,5% +0,1 pp 4,8%
JA21 5 0,5% 0,6% −0,1 pp 3,5%
Volt 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 5,3%
Partij voor de Dieren 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,1%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 14,3%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,2%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Twenterand, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +10,8 pp meer dan gemiddeld in Twenterand.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 24 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Twenterand en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Twenterand komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Twenterand

Alle stembureaus in Twenterand

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.