Stembureau TSV Gudok in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 963 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 381 39,6% 23,4% +16,1 pp 1,4%
VVD 211 21,9% 15,3% +6,6 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 92 9,6% 11,4% −1,9 pp 0,7%
GroenLinks-PvdA 79 8,2% 20,5% −12,3 pp 0,3%
D66 53 5,5% 7,3% −1,8 pp 0,6%
DENK 31 3,2% 3,3% −0,1 pp 0,8%
BBB 28 2,9% 2,1% +0,9 pp 1,2%
SP 18 1,9% 4,1% −2,2 pp 0,4%
Forum voor Democratie 14 1,5% 1,9% −0,5 pp 0,6%
Volt 14 1,5% 2,2% −0,8 pp 0,5%
CDA 11 1,1% 2,4% −1,2 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 10 1,0% 2,6% −1,5 pp 0,3%
50PLUS 9 0,9% 0,8% +0,1 pp 0,9%
JA21 7 0,7% 0,7% +0,0 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 0,4%
BIJ1 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,2%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 1,7%
ChristenUnie 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +16,1 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 61e van de 79 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 123 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.