Stembureau SV Reeshof in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 723 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 193 26,7% 23,4% +3,3 pp 0,7%
GroenLinks-PvdA 126 17,4% 20,5% −3,1 pp 0,5%
VVD 114 15,8% 15,3% +0,5 pp 0,6%
Nieuw Sociaal Contract 106 14,7% 11,4% +3,2 pp 0,8%
D66 56 7,7% 7,3% +0,5 pp 0,7%
SP 32 4,4% 4,1% +0,4 pp 0,7%
BBB 17 2,4% 2,1% +0,3 pp 0,7%
Partij voor de Dieren 17 2,4% 2,6% −0,2 pp 0,6%
CDA 16 2,2% 2,4% −0,1 pp 0,6%
DENK 12 1,7% 3,3% −1,7 pp 0,3%
Forum voor Democratie 7 1,0% 1,9% −0,9 pp 0,3%
Volt 7 1,0% 2,2% −1,3 pp 0,3%
50PLUS 4 0,6% 0,8% −0,3 pp 0,4%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,6% 0,5% +0,1 pp 0,7%
JA21 4 0,6% 0,7% −0,2 pp 0,5%
ChristenUnie 3 0,4% 0,4% +0,0 pp 0,6%
PartijvdSport 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,0%
BIJ1 1 0,1% 0,6% −0,4 pp 0,2%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,9%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 73e van de 79 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0070% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 163 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.