Stembureau Openbare Basisschool Koolhoven in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 2.105 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 552 26,2% 23,4% +2,8 pp 2,0%
VVD 530 25,2% 15,3% +9,9 pp 2,9%
GroenLinks-PvdA 266 12,6% 20,5% −7,8 pp 1,1%
Nieuw Sociaal Contract 237 11,3% 11,4% −0,2 pp 1,8%
D66 165 7,8% 7,3% +0,6 pp 1,9%
SP 58 2,8% 4,1% −1,3 pp 1,2%
Forum voor Democratie 54 2,6% 1,9% +0,7 pp 2,4%
DENK 49 2,3% 3,3% −1,0 pp 1,2%
BBB 35 1,7% 2,1% −0,4 pp 1,4%
CDA 32 1,5% 2,4% −0,8 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 32 1,5% 2,6% −1,1 pp 1,0%
Volt 32 1,5% 2,2% −0,7 pp 1,2%
JA21 16 0,8% 0,7% +0,0 pp 1,9%
50PLUS 13 0,6% 0,8% −0,2 pp 1,4%
BIJ1 8 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,2%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,3% 0,5% −0,1 pp 1,3%
ChristenUnie 7 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,4%
Splinter 5 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,0%
LP 3 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,1%
PartijvdSport 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 1,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 0,9%
Samen voor Nederland 1 0,0% 0,0% −0,0 pp 1,7%
SGP 1 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +9,9 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 79 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0205% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 56 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.