Stembureau MFA De Symfonie in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.768 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 503 28,5% 23,4% +5,0 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 300 17,0% 20,5% −3,5 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 236 13,3% 11,4% +1,9 pp 1,7%
VVD 176 10,0% 15,3% −5,3 pp 1,0%
DENK 169 9,6% 3,3% +6,2 pp 4,3%
SP 81 4,6% 4,1% +0,5 pp 1,7%
D66 79 4,5% 7,3% −2,8 pp 0,9%
CDA 42 2,4% 2,4% +0,0 pp 1,5%
Forum voor Democratie 38 2,1% 1,9% +0,2 pp 1,7%
BBB 37 2,1% 2,1% +0,0 pp 1,5%
50PLUS 26 1,5% 0,8% +0,7 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 25 1,4% 2,6% −1,2 pp 0,8%
Volt 18 1,0% 2,2% −1,2 pp 0,7%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,3%
ChristenUnie 6 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,2%
JA21 6 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,7%
Splinter 5 0,3% 0,1% +0,1 pp 3,0%
SGP 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,4%
BIJ1 2 0,1% 0,6% −0,4 pp 0,3%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 3,1%
PartijvdSport 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 3,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,4%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,9%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,7%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +6,2 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 26e van de 79 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0172% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 67 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.