Stembureau Stembureau MFA De Poorten (zaal 2) in Tilburg (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5046 LP · Wijk De Hasselt

Hier zijn 1.004 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 287 28,6% 16,5% +12,1 pp 1,4%
GroenLinks-PvdA 189 18,8% 15,4% +3,4 pp 1,0%
D66 171 17,0% 20,7% −3,6 pp 0,7%
VVD 59 5,9% 13,6% −7,8 pp 0,4%
CDA 50 5,0% 9,7% −4,7 pp 0,4%
DENK 50 5,0% 3,6% +1,3 pp 1,1%
JA21 41 4,1% 5,6% −1,5 pp 0,6%
Forum voor Democratie 38 3,8% 3,3% +0,5 pp 0,9%
SP 32 3,2% 2,3% +0,8 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 25 2,5% 2,6% −0,1 pp 0,8%
50PLUS 21 2,1% 2,1% +0,0 pp 0,8%
Volt 10 1,0% 1,3% −0,3 pp 0,6%
BIJ1 8 0,8% 0,5% +0,3 pp 1,3%
Vrede voor Dieren 5 0,5% 0,2% +0,3 pp 2,6%
ChristenUnie 4 0,4% 0,4% −0,0 pp 0,8%
BBB 3 0,3% 1,2% −0,9 pp 0,2%
DE LINIE 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,1%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 0,8%
BVNL 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,2%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,0%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,7%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,6%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,1 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 65e van de 93 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 120 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.