Stembureau Stembureau De Wissel in Tilburg (2025)
Postcode 5014 AE · Wijk Loven-Besterd
Hier zijn 803 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 174 | 21,7% | 16,5% | +5,1 pp | 0,9% |
| D66 | 156 | 19,4% | 20,7% | −1,2 pp | 0,6% |
| GroenLinks-PvdA | 147 | 18,3% | 15,4% | +2,9 pp | 0,8% |
| VVD | 87 | 10,8% | 13,6% | −2,8 pp | 0,5% |
| CDA | 51 | 6,4% | 9,7% | −3,3 pp | 0,4% |
| JA21 | 41 | 5,1% | 5,6% | −0,5 pp | 0,6% |
| Partij voor de Dieren | 37 | 4,6% | 2,6% | +2,0 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 26 | 3,2% | 3,3% | −0,1 pp | 0,6% |
| SP | 18 | 2,2% | 2,3% | −0,1 pp | 0,6% |
| DENK | 14 | 1,7% | 3,6% | −1,9 pp | 0,3% |
| Volt | 14 | 1,7% | 1,3% | +0,5 pp | 0,9% |
| BBB | 13 | 1,6% | 1,2% | +0,4 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 12 | 1,5% | 2,1% | −0,6 pp | 0,5% |
| NSC | 6 | 0,7% | 0,3% | +0,4 pp | 1,5% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,2% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,2% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 1,2% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,7% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
- Qua gewicht is dit het 76e van de 93 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 150 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Tilburg
- Stembureau SV Reeshof 818 stemmen · D66 21%
- Stembureau Gemeenschapshuis De Vorselaer 798 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Wijkcentrum Nieuwe Stede (zaal 2) 832 stemmen · D66 24%
- Stembureau Stichting Reitse Plint 778 stemmen · D66 23%
- Stembureau 2 College Cobbenhagenlyceum 879 stemmen · D66 19%
- Stembureau Reeshof College 774 stemmen · D66 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.