Stembureau Cafe Bet Kolen in Tilburg (2023)
Hier zijn 1.840 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 649 | 35,3% | 23,4% | +11,8 pp | 2,3% |
| GroenLinks-PvdA | 307 | 16,7% | 20,5% | −3,8 pp | 1,3% |
| VVD | 215 | 11,7% | 15,3% | −3,6 pp | 1,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 155 | 8,4% | 11,4% | −3,0 pp | 1,1% |
| D66 | 107 | 5,8% | 7,3% | −1,4 pp | 1,2% |
| SP | 93 | 5,1% | 4,1% | +1,0 pp | 1,9% |
| DENK | 60 | 3,3% | 3,3% | −0,1 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 47 | 2,6% | 1,9% | +0,6 pp | 2,1% |
| Partij voor de Dieren | 43 | 2,3% | 2,6% | −0,2 pp | 1,4% |
| BBB | 39 | 2,1% | 2,1% | +0,1 pp | 1,6% |
| Volt | 38 | 2,1% | 2,2% | −0,2 pp | 1,4% |
| CDA | 24 | 1,3% | 2,4% | −1,1 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 20 | 1,1% | 0,8% | +0,3 pp | 2,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 12 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 2,2% |
| JA21 | 10 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 1,2% |
| ChristenUnie | 6 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 1,2% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,1% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 1,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,8% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 3,4% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,7% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,8 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
- Qua gewicht is dit het 22e van de 79 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0179% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 64 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Tilburg
- Gymzaal Mingersbergstraat 1.842 stemmen · PVV 30%
- Woonzorgcentrum Joannes Zwijsen 1.816 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- OBS de Fonkel 1.844 stemmen · PVV 38%
- Theatercafe Schouwburg 1.770 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Wijkcentrum Zuiderkwartier 1.873 stemmen · PVV 32%
- Boerderij Denissen 1.768 stemmen · VVD 31%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.