Stembureau Buurthuis Jeruzalem in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.456 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 369 25,3% 20,5% +4,9 pp 1,5%
PVV 324 22,3% 23,4% −1,2 pp 1,2%
VVD 206 14,1% 15,3% −1,1 pp 1,1%
Nieuw Sociaal Contract 170 11,7% 11,4% +0,2 pp 1,3%
D66 132 9,1% 7,3% +1,8 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 57 3,9% 2,6% +1,3 pp 1,9%
SP 56 3,8% 4,1% −0,2 pp 1,2%
Volt 28 1,9% 2,2% −0,3 pp 1,1%
Forum voor Democratie 23 1,6% 1,9% −0,3 pp 1,0%
BBB 20 1,4% 2,1% −0,7 pp 0,8%
DENK 17 1,2% 3,3% −2,2 pp 0,4%
JA21 14 1,0% 0,7% +0,2 pp 1,7%
CDA 13 0,9% 2,4% −1,5 pp 0,5%
50PLUS 9 0,6% 0,8% −0,2 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 1,6%
BIJ1 3 0,2% 0,6% −0,4 pp 0,5%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,8%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,0%
ChristenUnie 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,9 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 39e van de 79 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0142% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 81 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.