Stembureau BS De Boemerang in Tilburg (2023)
Hier zijn 1.906 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 657 | 34,5% | 23,4% | +11,0 pp | 2,4% |
| VVD | 363 | 19,0% | 15,3% | +3,8 pp | 2,0% |
| GroenLinks-PvdA | 220 | 11,5% | 20,5% | −8,9 pp | 0,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 218 | 11,4% | 11,4% | +0,0 pp | 1,6% |
| D66 | 103 | 5,4% | 7,3% | −1,9 pp | 1,2% |
| SP | 84 | 4,4% | 4,1% | +0,3 pp | 1,7% |
| Forum voor Democratie | 57 | 3,0% | 1,9% | +1,1 pp | 2,5% |
| DENK | 52 | 2,7% | 3,3% | −0,6 pp | 1,3% |
| BBB | 32 | 1,7% | 2,1% | −0,4 pp | 1,3% |
| JA21 | 23 | 1,2% | 0,7% | +0,5 pp | 2,7% |
| CDA | 21 | 1,1% | 2,4% | −1,3 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 1,0% | 2,6% | −1,6 pp | 0,6% |
| 50PLUS | 16 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 1,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 13 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 2,3% |
| Volt | 11 | 0,6% | 2,2% | −1,7 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 5 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 5 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 1,0% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 4,1% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 3,4% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,7% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,0 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 79 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0185% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 62 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Tilburg
- De Pelgrimhoeve 1.909 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Wijkcentrum Zuiderkwartier 1.873 stemmen · PVV 32%
- Wijkcentrum de Ypelaer 1.947 stemmen · PVV 28%
- OBS de Fonkel 1.844 stemmen · PVV 38%
- Wijkcentrum Koningshaven 2.056 stemmen · PVV 24%
- Gymzaal Mingersbergstraat 1.842 stemmen · PVV 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.