Stembureau Basisschool De Alm in Tilburg (2023)
Hier zijn 1.115 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 40,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 455 | 40,8% | 23,4% | +17,4 pp | 1,6% |
| GroenLinks-PvdA | 175 | 15,7% | 20,5% | −4,8 pp | 0,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 130 | 11,7% | 11,4% | +0,2 pp | 1,0% |
| DENK | 77 | 6,9% | 3,3% | +3,6 pp | 2,0% |
| VVD | 62 | 5,6% | 15,3% | −9,7 pp | 0,3% |
| SP | 58 | 5,2% | 4,1% | +1,1 pp | 1,2% |
| D66 | 34 | 3,0% | 7,3% | −4,2 pp | 0,4% |
| Forum voor Democratie | 34 | 3,0% | 1,9% | +1,1 pp | 1,5% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 2,2% | 2,6% | −0,3 pp | 0,8% |
| BBB | 18 | 1,6% | 2,1% | −0,4 pp | 0,7% |
| Volt | 9 | 0,8% | 2,2% | −1,4 pp | 0,3% |
| CDA | 8 | 0,7% | 2,4% | −1,6 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 7 | 0,6% | 0,6% | +0,1 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 6 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 0,6% |
| JA21 | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,4 pp | 0,5% |
| Splinter | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 2,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 0,5% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 6,9% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,6% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,5% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,9% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 1,7% |
| ChristenUnie | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +17,4 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
- Qua gewicht is dit het 57e van de 79 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 106 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Tilburg
- Parochiezaal de Goede Herder 1.135 stemmen · PVV 26%
- Openbare Basisschool Bibit 1.087 stemmen · PVV 28%
- MFA Het Spoor 1.169 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Spoorpark Tilburg 1.047 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Sporthal De Roomley 1.178 stemmen · PVV 25%
- Sportclub 't Zand 1.006 stemmen · PVV 40%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.