Hoe stemde Tiel-Zuid in Tiel in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Passewaaij-Zuid-Oost, Passewaaij e.o.

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 3 stembureaus in Tiel-Zuid 4.727 geldige stemmen uitgebracht (20,3% van alle stemmen in Tiel). PVV werd hier de grootste met 20,8%. Vergeleken met heel Tiel scoorden VVD (+2,4 pp) en D66 (+1,4 pp) hier hoger en PVV (−2,1 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 985 20,8% 23,0% −2,1 pp
VVD 861 18,2% 15,8% +2,4 pp
D66 760 16,1% 14,7% +1,4 pp
CDA 479 10,1% 9,0% +1,2 pp
GroenLinks-PvdA 434 9,2% 10,6% −1,4 pp
JA21 352 7,4% 6,5% +0,9 pp
Forum voor Democratie 292 6,2% 5,4% +0,8 pp
DENK 119 2,5% 4,2% −1,7 pp
BBB 85 1,8% 1,9% −0,1 pp
SP 79 1,7% 1,7% +0,0 pp
50PLUS 75 1,6% 1,9% −0,3 pp
Partij voor de Dieren 57 1,2% 1,6% −0,4 pp
ChristenUnie 54 1,1% 1,1% +0,1 pp
Volt 36 0,8% 0,8% +0,0 pp
SGP 23 0,5% 0,8% −0,3 pp
NSC 19 0,4% 0,4% −0,0 pp
BVNL 5 0,1% 0,2% −0,1 pp
Piratenpartij 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
BIJ1 3 0,1% 0,3% −0,2 pp
LP 2 0,0% 0,1% −0,0 pp
Vrede voor Dieren 1 0,0% 0,1% −0,0 pp
Vrij Verbond 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Tiel-Zuid

Andere wijken in Tiel

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Tiel · Alle stembureaus