Hoe stemde Voorhout Oosthout in Teylingen in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Bloemenbuurt, Schouten, Kruiden Noord

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 6 stembureaus in Voorhout Oosthout 6.172 geldige stemmen uitgebracht (24,6% van alle stemmen in Teylingen). D66 werd hier de grootste met 23,1%. Vergeleken met heel Teylingen scoorden D66 (+2,0 pp) en JA21 (+0,5 pp) hier hoger en CDA (−1,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 1.423 23,1% 21,1% +2,0 pp
VVD 1.214 19,7% 19,7% −0,0 pp
PVV 768 12,4% 13,1% −0,7 pp
CDA 763 12,4% 14,0% −1,6 pp
GroenLinks-PvdA 651 10,5% 10,2% +0,3 pp
JA21 499 8,1% 7,6% +0,5 pp
Forum voor Democratie 268 4,3% 4,2% +0,1 pp
BBB 93 1,5% 1,8% −0,3 pp
Partij voor de Dieren 90 1,5% 1,6% −0,2 pp
ChristenUnie 84 1,4% 1,0% +0,4 pp
50PLUS 71 1,2% 1,4% −0,2 pp
SP 66 1,1% 1,2% −0,1 pp
Volt 62 1,0% 1,1% −0,1 pp
DENK 36 0,6% 0,7% −0,1 pp
NSC 17 0,3% 0,3% −0,1 pp
SGP 16 0,3% 0,3% −0,1 pp
BIJ1 12 0,2% 0,2% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 12 0,2% 0,1% +0,1 pp
BVNL 8 0,1% 0,2% −0,0 pp
Piratenpartij 8 0,1% 0,1% +0,0 pp
LP 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 4 0,1% 0,0% +0,0 pp
NL PLAN 2 0,0% 0,0% +0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Voorhout Oosthout

Andere wijken in Teylingen

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Teylingen · Alle stembureaus