Stembureau Stembureau Gemeentekantoor Teylingen (1) in Teylingen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2171 CS · Wijk Sassenheim West

Hier zijn 1.071 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 241 22,5% 19,7% +2,8 pp 4,9%
D66 196 18,3% 21,1% −2,8 pp 3,7%
CDA 172 16,1% 14,0% +2,1 pp 4,9%
PVV 154 14,4% 13,1% +1,3 pp 4,7%
GroenLinks-PvdA 97 9,1% 10,2% −1,2 pp 3,8%
JA21 66 6,2% 7,6% −1,4 pp 3,5%
Forum voor Democratie 37 3,5% 4,2% −0,8 pp 3,5%
BBB 19 1,8% 1,8% −0,1 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 18 1,7% 1,6% +0,1 pp 4,4%
SP 18 1,7% 1,2% +0,5 pp 6,2%
ChristenUnie 11 1,0% 1,0% +0,0 pp 4,5%
Volt 10 0,9% 1,1% −0,2 pp 3,5%
50PLUS 9 0,8% 1,4% −0,5 pp 2,7%
DENK 8 0,7% 0,7% +0,0 pp 4,6%
SGP 7 0,7% 0,3% +0,3 pp 9,0%
BVNL 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 9,5%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,5%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Teylingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Teylingen.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 24 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Teylingen en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Teylingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Teylingen

Alle stembureaus in Teylingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.