Stembureau Stembureau Dorpshuis De Hof in Texel (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1796 BE · Wijk Het Oude Land en duingebied

Hier zijn 1.157 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 262 22,6% 20,6% +2,0 pp 12,5%
VVD 260 22,5% 15,7% +6,7 pp 16,2%
GroenLinks-PvdA 147 12,7% 17,1% −4,4 pp 8,4%
Nieuw Sociaal Contract 136 11,8% 12,6% −0,9 pp 10,5%
D66 65 5,6% 4,7% +0,9 pp 13,6%
BBB 64 5,5% 10,6% −5,0 pp 5,9%
SP 53 4,6% 4,2% +0,4 pp 12,5%
Partij voor de Dieren 39 3,4% 3,0% +0,4 pp 12,7%
Forum voor Democratie 37 3,2% 2,4% +0,8 pp 15,1%
CDA 31 2,7% 3,3% −0,6 pp 9,3%
Volt 16 1,4% 1,3% +0,1 pp 12,2%
JA21 12 1,0% 0,7% +0,4 pp 17,4%
ChristenUnie 9 0,8% 1,1% −0,3 pp 7,9%
DENK 6 0,5% 0,3% +0,2 pp 21,4%
50PLUS 5 0,4% 0,5% −0,0 pp 10,6%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,4% 0,8% −0,4 pp 6,3%
SGP 5 0,4% 0,7% −0,3 pp 7,1%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 22,2%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 5,9%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 11,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Texel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,7 pp meer dan gemiddeld in Texel.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 11 stembureaus: 11,3% van alle geldige stemmen in Texel en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Texel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Texel

Alle stembureaus in Texel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.