Stembureau Wijkgebouw De Eekmolen Bureau II in Súdwest-Fryslân (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 8606 EJ · Wijk Sneek

Hier zijn 787 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 221 28,1% 15,6% +12,5 pp 2,4%
D66 86 10,9% 13,3% −2,4 pp 1,1%
VVD 81 10,3% 13,0% −2,7 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 79 10,0% 11,6% −1,5 pp 1,2%
CDA 77 9,8% 17,4% −7,6 pp 0,8%
Forum voor Democratie 70 8,9% 6,8% +2,1 pp 1,8%
JA21 48 6,1% 5,7% +0,4 pp 1,4%
BBB 36 4,6% 5,9% −1,3 pp 1,0%
SP 20 2,5% 1,8% +0,7 pp 1,9%
ChristenUnie 19 2,4% 1,8% +0,6 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 12 1,5% 1,2% +0,3 pp 1,7%
FNP 10 1,3% 1,6% −0,3 pp 1,1%
50PLUS 8 1,0% 1,4% −0,4 pp 1,0%
DENK 6 0,8% 0,4% +0,4 pp 2,8%
SGP 6 0,8% 0,8% +0,0 pp 1,4%
Volt 3 0,4% 0,7% −0,3 pp 0,8%
BVNL 2 0,3% 0,2% +0,0 pp 1,5%
Vrede voor Dieren 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 2,9%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,4%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Súdwest-Fryslân, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,5 pp meer dan gemiddeld in Súdwest-Fryslân.
  • Qua gewicht is dit het 36e van de 76 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Súdwest-Fryslân en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 74 stemmen in Súdwest-Fryslân komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Súdwest-Fryslân

Alle stembureaus in Súdwest-Fryslân

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.