Stembureau Brede School Duinterpen III (sporthal) in Súdwest-Fryslân (2025)
Postcode 8607 GM · Wijk Sneek
Hier zijn 953 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 178 | 18,7% | 15,6% | +3,1 pp | 2,0% |
| VVD | 167 | 17,5% | 13,0% | +4,5 pp | 2,2% |
| D66 | 162 | 17,0% | 13,3% | +3,7 pp | 2,1% |
| CDA | 124 | 13,0% | 17,4% | −4,4 pp | 1,2% |
| GroenLinks-PvdA | 80 | 8,4% | 11,6% | −3,2 pp | 1,2% |
| JA21 | 67 | 7,0% | 5,7% | +1,3 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 62 | 6,5% | 6,8% | −0,3 pp | 1,6% |
| SP | 23 | 2,4% | 1,8% | +0,6 pp | 2,2% |
| BBB | 19 | 2,0% | 5,9% | −3,9 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 19 | 2,0% | 1,8% | +0,2 pp | 1,8% |
| 50PLUS | 14 | 1,5% | 1,4% | +0,1 pp | 1,7% |
| FNP | 11 | 1,2% | 1,6% | −0,5 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,2% | 1,2% | −0,0 pp | 1,6% |
| Volt | 8 | 0,8% | 0,7% | +0,2 pp | 2,0% |
| NSC | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 1,2% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 16,7% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,8% | −0,7 pp | 0,2% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Súdwest-Fryslân, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Súdwest-Fryslân.
- Qua gewicht is dit het 25e van de 76 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Súdwest-Fryslân en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 61 stemmen in Súdwest-Fryslân komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Súdwest-Fryslân
- It Heechhout 979 stemmen · PVV 21%
- MFC De Klink Bureau I 932 stemmen · CDA 23%
- Wijkgebouw de Zwetser Bureau I (ingang via parkeerterrein) 997 stemmen · VVD 18%
- Doopgezinde Kerk 924 stemmen · D66 18%
- Brede School Duinterpen II (sporthal) 1.015 stemmen · D66 20%
- Wijkgebouw De Schuttersheuvel Bureau I 920 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Súdwest-Fryslân
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.