Stembureau Zwembad 't Kikkerfort in Stichtse Vecht (2023)
Postcode 3621 JK · Wijk Breukelen
Hier zijn 1.678 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 372 | 22,2% | 22,5% | −0,4 pp | 4,1% |
| VVD | 362 | 21,6% | 21,2% | +0,4 pp | 4,2% |
| GroenLinks-PvdA | 271 | 16,2% | 14,8% | +1,4 pp | 4,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 185 | 11,0% | 11,1% | −0,1 pp | 4,1% |
| D66 | 102 | 6,1% | 7,9% | −1,8 pp | 3,2% |
| CDA | 58 | 3,5% | 3,3% | +0,1 pp | 4,3% |
| BBB | 57 | 3,4% | 3,8% | −0,4 pp | 3,7% |
| SP | 55 | 3,3% | 2,4% | +0,8 pp | 5,6% |
| Partij voor de Dieren | 32 | 1,9% | 2,0% | −0,0 pp | 4,1% |
| DENK | 31 | 1,8% | 1,3% | +0,6 pp | 6,0% |
| Forum voor Democratie | 31 | 1,8% | 1,8% | +0,0 pp | 4,2% |
| ChristenUnie | 28 | 1,7% | 1,9% | −0,2 pp | 3,7% |
| SGP | 27 | 1,6% | 1,8% | −0,2 pp | 3,7% |
| Volt | 27 | 1,6% | 1,8% | −0,2 pp | 3,6% |
| JA21 | 13 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 4,8% |
| BVNL / Groep Van Haga | 11 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 5,7% |
| 50PLUS | 5 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 4 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 3,9% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 9,1% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 5,9% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 5,6% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −1,8 pp minder dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 34 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0163% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Stichtse Vecht
- Kerkcentrum Open Hof 1.713 stemmen · VVD 27%
- Raadzaal Breukelen 1.650 stemmen · VVD 29%
- Woonzorgcentrum 't Kampje (Studio Idee) 1.735 stemmen · VVD 36%
- Stinzenhal 1.582 stemmen · VVD 30%
- Woonzorgcentrum De Merenhoef 1.532 stemmen · VVD 25%
- RK Verrijzenisgemeenschap 1.427 stemmen · PVV 30%
Alle stembureaus in Stichtse Vecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.