Stembureau Dorpshuis Vreeland in Stichtse Vecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3633 CT · Wijk Vreeland

Hier zijn 1.360 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 375 27,6% 19,4% +8,1 pp 4,7%
VVD 307 22,6% 18,2% +4,3 pp 4,1%
CDA 157 11,5% 11,4% +0,1 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 152 11,2% 11,6% −0,4 pp 3,2%
PVV 100 7,4% 16,0% −8,7 pp 1,5%
JA21 59 4,3% 5,9% −1,6 pp 2,4%
BBB 51 3,8% 2,2% +1,6 pp 5,7%
Forum voor Democratie 40 2,9% 3,7% −0,7 pp 2,7%
SGP 31 2,3% 2,0% +0,3 pp 3,8%
Partij voor de Dieren 29 2,1% 1,7% +0,4 pp 4,1%
Volt 21 1,5% 1,1% +0,5 pp 4,9%
SP 12 0,9% 1,3% −0,4 pp 2,3%
50PLUS 7 0,5% 1,4% −0,9 pp 1,2%
DENK 7 0,5% 1,4% −0,9 pp 1,2%
ChristenUnie 4 0,3% 1,6% −1,3 pp 0,6%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 8,3%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,0%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,4%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,8%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,9%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,7 pp minder dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 34 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stichtse Vecht

Alle stembureaus in Stichtse Vecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.