Stembureau De Vondel in Stichtse Vecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3601 EX · Wijk Maarssen

Hier zijn 902 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 264 29,3% 22,5% +6,7 pp 2,9%
VVD 149 16,5% 21,2% −4,7 pp 1,7%
Nieuw Sociaal Contract 127 14,1% 11,1% +3,0 pp 2,8%
GroenLinks-PvdA 115 12,7% 14,8% −2,0 pp 1,9%
D66 38 4,2% 7,9% −3,7 pp 1,2%
SP 34 3,8% 2,4% +1,3 pp 3,5%
CDA 32 3,5% 3,3% +0,2 pp 2,4%
ChristenUnie 27 3,0% 1,9% +1,1 pp 3,6%
BBB 23 2,5% 3,8% −1,3 pp 1,5%
Forum voor Democratie 19 2,1% 1,8% +0,3 pp 2,6%
Volt 19 2,1% 1,8% +0,3 pp 2,5%
DENK 15 1,7% 1,3% +0,4 pp 2,9%
Partij voor de Dieren 15 1,7% 2,0% −0,3 pp 1,9%
JA21 6 0,7% 0,7% −0,0 pp 2,2%
SGP 6 0,7% 1,8% −1,1 pp 0,8%
50PLUS 5 0,6% 0,5% +0,0 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,5% −0,0 pp 2,1%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,0 pp 2,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 14,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,7 pp meer dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
  • Qua gewicht is dit het 31e van de 34 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 45 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stichtse Vecht

Alle stembureaus in Stichtse Vecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.