Hoe stemde Elsloo in Stein in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Catsop, Meers

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 5 stembureaus in Elsloo 5.398 geldige stemmen uitgebracht (34,8% van alle stemmen in Stein). PVV werd hier de grootste met 26,2%. Vergeleken met heel Stein scoorden VVD (+1,7 pp) en D66 (+1,6 pp) hier hoger en PVV (−3,4 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 1.413 26,2% 29,6% −3,4 pp
VVD 801 14,8% 13,1% +1,7 pp
D66 766 14,2% 12,6% +1,6 pp
CDA 731 13,5% 13,1% +0,5 pp
GroenLinks-PvdA 438 8,1% 8,2% −0,1 pp
JA21 385 7,1% 6,1% +1,0 pp
Forum voor Democratie 277 5,1% 6,2% −1,1 pp
BBB 130 2,4% 2,3% +0,1 pp
50PLUS 118 2,2% 2,5% −0,3 pp
SP 106 2,0% 1,9% +0,1 pp
Partij voor de Dieren 75 1,4% 1,3% +0,0 pp
Volt 53 1,0% 0,6% +0,4 pp
NSC 34 0,6% 1,1% −0,4 pp
Vrede voor Dieren 18 0,3% 0,3% +0,1 pp
BVNL 18 0,3% 0,2% +0,1 pp
DENK 12 0,2% 0,4% −0,2 pp
ChristenUnie 8 0,1% 0,2% −0,1 pp
Piratenpartij 4 0,1% 0,1% −0,0 pp
SGP 3 0,1% 0,1% −0,1 pp
BIJ1 3 0,1% 0,1% −0,0 pp
LP 3 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 2 0,0% 0,0% +0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Elsloo

Andere wijken in Stein

  • Stein 6.635 stemmen · PVV 32%
  • Urmond 3.493 stemmen · PVV 31%

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Stein · Alle stembureaus