Stembureau Wijkgebouw De Gagels in Steenwijkerland (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8331 BZ · Wijk Steenwijk

Hier zijn 1.002 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 222 22,2% 18,9% +3,3 pp 4,0%
VVD 135 13,5% 14,7% −1,2 pp 3,1%
CDA 120 12,0% 14,4% −2,4 pp 2,8%
D66 118 11,8% 11,5% +0,3 pp 3,5%
GroenLinks-PvdA 106 10,6% 9,1% +1,5 pp 3,9%
Forum voor Democratie 67 6,7% 6,8% −0,1 pp 3,3%
JA21 50 5,0% 6,2% −1,3 pp 2,7%
BBB 38 3,8% 6,6% −2,8 pp 1,9%
ChristenUnie 37 3,7% 3,4% +0,3 pp 3,6%
SP 31 3,1% 1,7% +1,4 pp 6,1%
50PLUS 26 2,6% 1,3% +1,3 pp 6,7%
SGP 13 1,3% 1,8% −0,5 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 12 1,2% 1,3% −0,1 pp 3,1%
DENK 10 1,0% 0,4% +0,6 pp 8,3%
NSC 6 0,6% 0,5% +0,1 pp 3,8%
BVNL 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,2%
FNP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,4%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,9%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
Volt 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,6%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Steenwijkerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Steenwijkerland.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 34 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Steenwijkerland en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Steenwijkerland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Steenwijkerland

Alle stembureaus in Steenwijkerland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.