Stembureau Sportcafé De Flint in Stede Broec (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1611 WS · Wijk Stede Broec Zuid

Hier zijn 1.127 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 298 26,4% 20,7% +5,7 pp 10,6%
VVD 143 12,7% 17,0% −4,3 pp 6,2%
D66 137 12,2% 14,5% −2,4 pp 6,9%
CDA 110 9,8% 12,6% −2,9 pp 6,4%
Forum voor Democratie 105 9,3% 7,0% +2,4 pp 11,1%
GroenLinks-PvdA 101 9,0% 7,7% +1,2 pp 9,6%
JA21 75 6,7% 8,6% −2,0 pp 6,4%
SP 34 3,0% 1,7% +1,3 pp 14,7%
BBB 30 2,7% 3,7% −1,0 pp 6,0%
50PLUS 23 2,0% 1,8% +0,3 pp 9,5%
Partij voor de Dieren 14 1,2% 1,2% +0,1 pp 8,9%
DENK 12 1,1% 0,4% +0,6 pp 20,7%
BIJ1 11 1,0% 0,2% +0,8 pp 47,8%
SGP 9 0,8% 0,5% +0,3 pp 14,1%
NSC 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 11,5%
ChristenUnie 6 0,5% 0,6% −0,1 pp 7,3%
Volt 6 0,5% 0,6% −0,0 pp 7,6%
BVNL 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,3%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,6%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stede Broec, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,7 pp meer dan gemiddeld in Stede Broec.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 11 stembureaus: 8,3% van alle geldige stemmen in Stede Broec en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Stede Broec komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stede Broec

Alle stembureaus in Stede Broec

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.