Stembureau Parochiehuis in Stadskanaal (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9581 JD · Wijk Musselkanaal

Hier zijn 770 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 44,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 345 44,8% 32,7% +12,1 pp 5,5%
Nieuw Sociaal Contract 103 13,4% 17,2% −3,8 pp 3,1%
BBB 99 12,9% 8,2% +4,7 pp 6,3%
VVD 47 6,1% 8,4% −2,3 pp 2,9%
CDA 35 4,5% 4,7% −0,2 pp 3,8%
Forum voor Democratie 24 3,1% 2,9% +0,2 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 22 2,9% 8,5% −5,6 pp 1,3%
SP 22 2,9% 4,1% −1,3 pp 2,8%
ChristenUnie 19 2,5% 5,5% −3,1 pp 1,8%
D66 14 1,8% 2,2% −0,4 pp 3,2%
SGP 10 1,3% 1,8% −0,5 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 8 1,0% 1,0% −0,0 pp 4,0%
BIJ1 5 0,6% 0,1% +0,6 pp 29,4%
50PLUS 4 0,5% 0,5% +0,0 pp 4,2%
DENK 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 8,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,4% 0,0% +0,3 pp 37,5%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,8%
Samen voor Nederland 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 8,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
Volt 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,3%
JA21 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stadskanaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,1 pp meer dan gemiddeld in Stadskanaal.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 19 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Stadskanaal en 0,0075% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Stadskanaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stadskanaal

Alle stembureaus in Stadskanaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.