Hoe stemde Overhees in Soest?

Ook bekijken: 2022

Met stembureaus in onder meer: De Zoom, Hees

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 3 stembureaus in Overhees 2.940 geldige stemmen uitgebracht (12,7% van alle stemmen in Soest). Soest 2002 werd hier de grootste met 25,4%. Vergeleken met heel Soest scoorden Soest 2002 (+7,8 pp) en Partij voor de Dieren (+0,8 pp) hier hoger en POS (−6,0 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Soest 2002 748 25,4% 17,6% +7,8 pp
GroenLinks-PvdA 454 15,4% 16,7% −1,2 pp
VVD 334 11,4% 13,2% −1,9 pp
D66 280 9,5% 10,3% −0,7 pp
Forum voor Democratie 218 7,4% 6,7% +0,7 pp
Gemeentebelangen Groen Soest 218 7,4% 7,5% −0,1 pp
Partij voor de Dieren 154 5,2% 4,4% +0,8 pp
CDA 153 5,2% 5,5% −0,3 pp
BBS-SGP 112 3,8% 2,7% +1,2 pp
POS 104 3,5% 9,6% −6,0 pp
ChristenUnie 98 3,3% 3,0% +0,3 pp
Volt 67 2,3% 2,9% −0,6 pp
Blanco en ongeldig23Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Overhees

Andere wijken in Soest

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Soest · Alle stembureaus