Stembureau Maranathakerk in Sliedrecht (2025)
Postcode 3362 BK · Wijk Sliedrecht-Centrum
Hier zijn 1.348 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 305 | 22,6% | 15,9% | +6,8 pp | 12,4% |
| CDA | 209 | 15,5% | 12,8% | +2,7 pp | 10,5% |
| PVV | 209 | 15,5% | 17,9% | −2,4 pp | 7,5% |
| VVD | 137 | 10,2% | 11,2% | −1,0 pp | 7,9% |
| ChristenUnie | 131 | 9,7% | 7,3% | +2,5 pp | 11,6% |
| D66 | 89 | 6,6% | 8,9% | −2,3 pp | 6,4% |
| GroenLinks-PvdA | 78 | 5,8% | 6,3% | −0,5 pp | 8,0% |
| JA21 | 72 | 5,3% | 6,8% | −1,5 pp | 6,8% |
| Forum voor Democratie | 52 | 3,9% | 4,8% | −1,0 pp | 6,9% |
| 50PLUS | 15 | 1,1% | 1,5% | −0,4 pp | 6,5% |
| SP | 13 | 1,0% | 1,4% | −0,5 pp | 5,9% |
| BBB | 12 | 0,9% | 1,3% | −0,4 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 0,6% | 1,1% | −0,5 pp | 4,9% |
| DENK | 7 | 0,5% | 1,5% | −1,0 pp | 2,9% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 15,0% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 3,8% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 3,7% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,9% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 12,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 20,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 7,7% |
| Volt | 1 | 0,1% | 0,5% | −0,4 pp | 1,4% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sliedrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Sliedrecht.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 14 stembureaus: 8,7% van alle geldige stemmen in Sliedrecht en 0,0130% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Sliedrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Sliedrecht
- Sporthal De Stoep 1.410 stemmen · PVV 20%
- Appartementencomplex Arcadia 1.299 stemmen · SGP 17%
- Raadhuis 1.463 stemmen · PVV 17%
- Anne de Vriesschool 1.198 stemmen · SGP 17%
- Bibliotheek AanZet 1.663 stemmen · SGP 24%
- Sportzaal 't Crayenest 1.039 stemmen · PVV 18%
Alle stembureaus in Sliedrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.