Stembureau Stembureau Zalencentrum De Oase in Sittard-Geleen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6137 RX · Wijk Overhoven

Hier zijn 2.202 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 722 32,8% 34,1% −1,3 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 363 16,5% 14,4% +2,1 pp 4,7%
Nieuw Sociaal Contract 328 14,9% 14,7% +0,2 pp 4,1%
VVD 233 10,6% 12,7% −2,1 pp 3,4%
D66 114 5,2% 4,8% +0,4 pp 4,4%
SP 110 5,0% 3,6% +1,4 pp 5,7%
BBB 79 3,6% 2,8% +0,8 pp 5,2%
Forum voor Democratie 49 2,2% 2,8% −0,5 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 41 1,9% 1,9% −0,1 pp 3,9%
DENK 39 1,8% 1,2% +0,6 pp 6,2%
CDA 32 1,5% 3,2% −1,7 pp 1,9%
50PLUS 22 1,0% 0,6% +0,4 pp 7,4%
Volt 21 1,0% 1,0% −0,1 pp 3,8%
ChristenUnie 18 0,8% 0,3% +0,5 pp 10,4%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,5% 0,6% −0,1 pp 3,5%
JA21 8 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,7%
BIJ1 5 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,2%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,8%
SGP 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sittard-Geleen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,1 pp minder dan gemiddeld in Sittard-Geleen.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 47 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Sittard-Geleen en 0,0214% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Sittard-Geleen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sittard-Geleen

Alle stembureaus in Sittard-Geleen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.