Stembureau Stembureau De Kemper in Sittard-Geleen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6132 GN · Wijk Overhoven

Hier zijn 989 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 208 21,0% 26,3% −5,2 pp 1,5%
D66 165 16,7% 14,3% +2,3 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 147 14,9% 11,3% +3,6 pp 2,5%
CDA 140 14,2% 14,2% −0,0 pp 1,9%
VVD 115 11,6% 12,4% −0,8 pp 1,8%
JA21 43 4,3% 5,3% −1,0 pp 1,5%
Forum voor Democratie 41 4,1% 5,1% −0,9 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 28 2,8% 1,6% +1,2 pp 3,3%
SP 24 2,4% 2,0% +0,4 pp 2,3%
50PLUS 21 2,1% 1,8% +0,3 pp 2,2%
BBB 20 2,0% 1,7% +0,3 pp 2,2%
Volt 11 1,1% 0,8% +0,3 pp 2,5%
ChristenUnie 10 1,0% 0,3% +0,7 pp 6,0%
DENK 7 0,7% 1,1% −0,4 pp 1,2%
NSC 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,2%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,0%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,0%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
FNP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sittard-Geleen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,2 pp minder dan gemiddeld in Sittard-Geleen.
  • Qua gewicht is dit het 28e van de 47 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Sittard-Geleen en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Sittard-Geleen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sittard-Geleen

Alle stembureaus in Sittard-Geleen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.