Stembureau Appartementengebouw Valletta, ingang Caustraat in Schouwen-Duiveland (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4301 LM · Wijk Zierikzee

Hier zijn 886 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 244 27,5% 23,8% +3,7 pp 4,4%
GroenLinks-PvdA 112 12,6% 9,9% +2,7 pp 4,9%
Nieuw Sociaal Contract 103 11,6% 11,7% −0,1 pp 3,8%
VVD 102 11,5% 17,4% −5,9 pp 2,5%
BBB 64 7,2% 6,4% +0,8 pp 4,3%
CDA 46 5,2% 4,6% +0,6 pp 4,3%
SGP 46 5,2% 9,0% −3,8 pp 2,2%
SP 37 4,2% 2,7% +1,5 pp 6,0%
D66 33 3,7% 4,2% −0,5 pp 3,4%
ChristenUnie 26 2,9% 3,1% −0,1 pp 3,7%
Forum voor Democratie 22 2,5% 2,3% +0,2 pp 4,2%
Partij voor de Dieren 16 1,8% 2,0% −0,2 pp 3,5%
Volt 9 1,0% 0,6% +0,4 pp 6,0%
DENK 7 0,8% 0,1% +0,6 pp 20,6%
50PLUS 6 0,7% 0,4% +0,2 pp 5,8%
JA21 4 0,5% 0,7% −0,3 pp 2,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 4 0,5% 0,0% +0,4 pp 50,0%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,6%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Schouwen-Duiveland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,9 pp minder dan gemiddeld in Schouwen-Duiveland.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 28 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Schouwen-Duiveland en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Schouwen-Duiveland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Schouwen-Duiveland

Alle stembureaus in Schouwen-Duiveland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.