Stembureau Musa Katendrecht in Rotterdam (2025)
Postcode 3072 JR · Wijk Feijenoord
Hier zijn 850 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 241 | 28,4% | 18,0% | +10,3 pp | 0,5% |
| GroenLinks-PvdA | 159 | 18,7% | 17,1% | +1,6 pp | 0,3% |
| VVD | 84 | 9,9% | 10,1% | −0,2 pp | 0,3% |
| CDA | 64 | 7,5% | 7,0% | +0,5 pp | 0,3% |
| PVV | 55 | 6,5% | 14,9% | −8,5 pp | 0,1% |
| DENK | 52 | 6,1% | 9,4% | −3,3 pp | 0,2% |
| JA21 | 42 | 4,9% | 5,7% | −0,8 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 34 | 4,0% | 3,6% | +0,4 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 23 | 2,7% | 1,5% | +1,2 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 20 | 2,4% | 3,4% | −1,1 pp | 0,2% |
| SP | 20 | 2,4% | 2,4% | −0,0 pp | 0,3% |
| Volt | 20 | 2,4% | 1,6% | +0,8 pp | 0,4% |
| 50PLUS | 10 | 1,2% | 1,4% | −0,2 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 10 | 1,2% | 1,5% | −0,3 pp | 0,2% |
| BBB | 5 | 0,6% | 0,7% | −0,1 pp | 0,2% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,5% | 0,2% | +0,2 pp | 0,6% |
| NSC | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,0 pp | 0,3% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,7% | −0,4 pp | 0,1% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,5% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,3% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rotterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +10,3 pp meer dan gemiddeld in Rotterdam.
- Qua gewicht is dit het 133e van de 360 stembureaus: 0,3% van alle geldige stemmen in Rotterdam en 0,0082% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 340 stemmen in Rotterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Rotterdam
- De Huiskamer 2.0 856 stemmen · PVV 27%
- Arentschool 848 stemmen · D66 27%
- Basisschool Park16hoven 861 stemmen · D66 29%
- Voetbalvereniging V.O.B. 845 stemmen · PVV 37%
- Huis van de Wijk De Focus 863 stemmen · PVV 33%
- Gymzaal Bulgaarsestraat 841 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.