Stembureau Woonzorgcentrum Saint Elisabeth in Roosendaal (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4703 BL · Wijk West

Hier zijn 1.134 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 355 31,3% 29,8% +1,5 pp 2,9%
Nieuw Sociaal Contract 184 16,2% 13,2% +3,0 pp 3,4%
VVD 182 16,0% 18,7% −2,6 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 119 10,5% 10,9% −0,4 pp 2,6%
CDA 69 6,1% 3,2% +2,9 pp 5,2%
D66 49 4,3% 5,2% −0,9 pp 2,3%
SP 49 4,3% 3,8% +0,5 pp 3,1%
BBB 32 2,8% 3,6% −0,8 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 20 1,8% 1,5% +0,3 pp 3,3%
Forum voor Democratie 19 1,7% 2,2% −0,6 pp 2,1%
Volt 16 1,4% 1,0% +0,4 pp 3,7%
JA21 13 1,1% 0,8% +0,3 pp 3,9%
50PLUS 8 0,7% 0,6% +0,1 pp 3,2%
DENK 8 0,7% 3,7% −3,0 pp 0,5%
ChristenUnie 3 0,3% 0,5% −0,3 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,4 pp 0,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 11,1%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,8%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Roosendaal.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 41 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roosendaal

Alle stembureaus in Roosendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.