Stembureau Stembureau Curio in Roosendaal
Postcode 4704 AD · Wijk Industriegebieden
Hier waren 397 kiezers toegelaten (1,5% van alle toegelaten kiezers in Roosendaal) en zijn 397 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 15,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 62 | 15,6% | 13,5% | +2,1 pp | 1,7% |
| VLP Roosendaal | 59 | 14,9% | 14,7% | +0,2 pp | 1,5% |
| Roosendaalse Lijst | 57 | 14,4% | 12,8% | +1,5 pp | 1,7% |
| GroenLinks-PvdA | 44 | 11,1% | 12,3% | −1,2 pp | 1,3% |
| Vitaal Liberaal | 40 | 10,1% | 6,4% | +3,7 pp | 2,3% |
| D66 | 32 | 8,1% | 5,6% | +2,5 pp | 2,2% |
| Burger Belangen Roosendaal | 32 | 8,1% | 5,5% | +2,6 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 28 | 7,1% | 8,3% | −1,3 pp | 1,3% |
| CDA | 25 | 6,3% | 10,8% | −4,5 pp | 0,9% |
| Lijst De Regt | 10 | 2,5% | 6,0% | −3,5 pp | 0,6% |
| SP | 5 | 1,3% | 2,2% | −1,0 pp | 0,8% |
| BVNL | 3 | 0,8% | 1,8% | −1,0 pp | 0,6% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Bejar Taher (D66) · 25 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
- Kristian Naalden (VVD) · 24 stemmen · 6,0% van alle stemmen hier
- Frits Koopmans (Forum voor Democratie) · 23 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
- Evelien van der Star - Deijkers (VLP Roosendaal) · 18 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Selda Bozkurt (Burger Belangen Roosendaal) · 18 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Gert-Jan van Oosterbosch (Roosendaalse Lijst) · 17 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Björn Rommens (GroenLinks-PvdA) · 17 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Rianne Sieben (Vitaal Liberaal) · 16 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Brigitte Hellemons (Roosendaalse Lijst) · 13 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Mickey Vissers (VLP Roosendaal) · 11 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Chahira Mediani (GroenLinks-PvdA) · 10 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Mikail Tekindemir (Roosendaalse Lijst) · 8 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- André Broeke (VVD) · 7 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Pieter Smits (CDA) · 7 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Gerard van Zalinge (VLP Roosendaal) · 6 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −4,5 pp minder dan gemiddeld in Roosendaal.
- Qua gewicht is dit het 37e van de 42 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0052% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 67 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 365 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 32 |
| Toegelaten kiezers | 397 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 397 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 0 (0,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,55% in Roosendaal en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Roosendaal
- Stembureau RKVV Roosendaal 401 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Huis van de Westrand 380 stemmen · Burger Belangen Roosendaal 20%
- Stembureau De Bloemschevaert 461 stemmen · GroenLinks-PvdA 15%
- Stembureau De Klimroos 330 stemmen · VVD 20%
- Stembureau De Levensschool 469 stemmen · GroenLinks-PvdA 15%
- Stembureau De Klimroos 324 stemmen · VVD 19%
Alle stembureaus in Roosendaal
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.