Stembureau Buurtcentrum Kalsdonk in Roosendaal (2022)
Postcode 4702 RH · Wijk Noord
Hier waren 257 kiezers toegelaten (1,0% van alle toegelaten kiezers in Roosendaal) en zijn 256 geldige stemmen uitgebracht. VLP Roosendaal werd hier de grootste met 23,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VLP Roosendaal | 59 | 23,0% | 27,1% | −4,1 pp | 0,9% |
| Burgerbelangen Roosendaal | 52 | 20,3% | 4,3% | +16,1 pp | 4,8% |
| Roosendaalse Lijst | 40 | 15,6% | 17,4% | −1,7 pp | 0,9% |
| PvdA | 26 | 10,2% | 6,6% | +3,5 pp | 1,5% |
| VVD | 20 | 7,8% | 10,8% | −3,0 pp | 0,7% |
| GROENLINKS | 18 | 7,0% | 9,8% | −2,8 pp | 0,7% |
| CDA | 15 | 5,9% | 9,7% | −3,9 pp | 0,6% |
| D66 | 14 | 5,5% | 4,9% | +0,5 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 5 | 2,0% | 4,1% | −2,1 pp | 0,5% |
| Vitaal Liberaal | 4 | 1,6% | 3,0% | −1,4 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 3 | 1,2% | 2,3% | −1,1 pp | 0,5% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Selda Bozkurt (Burgerbelangen Roosendaal) · 46 stemmen · 18,0% van alle stemmen hier
- Klaar Koenraad (GROENLINKS) · 15 stemmen · 5,9% van alle stemmen hier
- Inge Raaijmakers (Roosendaalse Lijst) · 13 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
- Mikail Tekindemir (Roosendaalse Lijst) · 13 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
- Arwen van Gestel (VLP Roosendaal) · 13 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
- Wilbert Brouwers (VLP Roosendaal) · 11 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Sanneke Vermeulen (VVD) · 10 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Karim Ahlalouch (PvdA) · 10 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Evelien van der Star-Deijkers (VLP Roosendaal) · 5 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Nicole Roeken (CDA) · 5 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Gul Tevkir (D66) · 5 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Eric de Regt (VLP Roosendaal) · 4 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Carolien in 't Veen (VLP Roosendaal) · 4 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Frank Roks (VLP Roosendaal) · 4 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- René van Ginderen (CDA) · 4 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Burgerbelangen Roosendaal haalde hier +16,1 pp meer dan gemiddeld in Roosendaal.
- Qua gewicht is dit het 51e van de 57 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0037% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 99 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 222 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 35 |
| Toegelaten kiezers | 257 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 257 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,4%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,39% van de stembiljetten, tegen 0,40% in Roosendaal en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Roosendaal
- Jan Tinbergen College 271 stemmen · VLP Roosendaal 20%
- ParelMoer 236 stemmen · VLP Roosendaal 38%
- RKSV Cluzona 276 stemmen · VLP Roosendaal 49%
- RKSV Cluzona 167 stemmen · VLP Roosendaal 40%
- Schuurkapel 282 stemmen · VLP Roosendaal 29%
- Nisipa 154 stemmen · Roosendaalse Lijst 36%
Alle stembureaus in Roosendaal
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.