Stembureau Kerkelijk Centrum Sion in Rijssen-Holten (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.499 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 27,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 410 27,4% 23,6% +3,7 pp 6,6%
PVV 288 19,2% 14,8% +4,4 pp 7,4%
CDA 193 12,9% 16,0% −3,2 pp 4,6%
ChristenUnie 108 7,2% 6,3% +0,9 pp 6,5%
Forum voor Democratie 106 7,1% 5,2% +1,8 pp 7,7%
VVD 82 5,5% 9,6% −4,1 pp 3,3%
JA21 69 4,6% 5,4% −0,8 pp 4,9%
D66 68 4,5% 6,4% −1,9 pp 4,1%
BBB 53 3,5% 5,2% −1,6 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 49 3,3% 3,9% −0,7 pp 4,8%
DENK 30 2,0% 0,5% +1,5 pp 21,4%
SP 22 1,5% 0,7% +0,7 pp 11,3%
50PLUS 4 0,3% 0,8% −0,5 pp 1,9%
NSC 4 0,3% 0,5% −0,2 pp 3,3%
Volt 4 0,3% 0,3% −0,0 pp 5,4%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 17,6%
Partij voor de Dieren 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 2,8%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,7%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rijssen-Holten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Rijssen-Holten.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 20 stembureaus: 5,7% van alle geldige stemmen in Rijssen-Holten en 0,0144% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Rijssen-Holten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Rijssen-Holten

Alle stembureaus in Rijssen-Holten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.