Stembureau Sporthal Drievliet in Ridderkerk
Postcode 2986 GK
Hier waren 729 kiezers toegelaten (3,6% van alle toegelaten kiezers in Ridderkerk) en zijn 727 geldige stemmen uitgebracht. Partij 18PLUS werd hier de grootste met 44,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Partij 18PLUS | 323 | 44,4% | 36,6% | +7,8 pp | 4,4% |
| SGP | 60 | 8,3% | 15,3% | −7,1 pp | 1,9% |
| EvR | 58 | 8,0% | 7,6% | +0,4 pp | 3,8% |
| CDA | 57 | 7,8% | 8,5% | −0,6 pp | 3,3% |
| VVD | 47 | 6,5% | 6,1% | +0,4 pp | 3,8% |
| PvdA | 47 | 6,5% | 4,9% | +1,5 pp | 4,7% |
| ChristenUnie | 43 | 5,9% | 6,2% | −0,3 pp | 3,4% |
| GROENLINKS | 39 | 5,4% | 5,9% | −0,5 pp | 3,3% |
| Leefbaar Ridderkerk | 37 | 5,1% | 5,5% | −0,4 pp | 3,3% |
| Burger op 1 | 16 | 2,2% | 3,4% | −1,2 pp | 2,3% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ridderkerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Henk van Os (Partij 18PLUS) · 176 stemmen · 24,2% van alle stemmen hier
- Fleur Stip (Partij 18PLUS) · 70 stemmen · 9,6% van alle stemmen hier
- Daan Kardol (SGP) · 46 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
- Cora van Vliet (EvR) · 36 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Marcella van der Heijde-Keijzer (CDA) · 33 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Timo Ringlever (VVD) · 29 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Youri Ruinard (PvdA) · 27 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
- Karin Kayadoe (Leefbaar Ridderkerk) · 25 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Ard Haan (ChristenUnie) · 24 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Bjorn Ros (GROENLINKS) · 17 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Petra van Nes-de Man (Burger op 1) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Melindy Dirks (GROENLINKS) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Ferry Anakotta (Partij 18PLUS) · 10 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
- Samantha Gerritse (Partij 18PLUS) · 9 stemmen · 1,2% van alle stemmen hier
- Monique den Boef-Broere (EvR) · 9 stemmen · 1,2% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Partij 18PLUS haalde hier +7,8 pp meer dan gemiddeld in Ridderkerk.
- Qua gewicht is dit het 10e van de 33 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Ridderkerk en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Ridderkerk komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 647 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 82 |
| Toegelaten kiezers | 729 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 728 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | −1 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Er zijn 1 stembiljet minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,14% van de stembiljetten, tegen 0,40% in Ridderkerk en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Ridderkerk
- S.W.S. Wijkcentrum 732 stemmen · Partij 18PLUS 40%
- Gemeentehuis Trouwzaal 726 stemmen · Partij 18PLUS 38%
- Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer 744 stemmen · Partij 18PLUS 42%
- Clubgebouw Rowdies 706 stemmen · Partij 18PLUS 42%
- Kerk de Levensbron 762 stemmen · Partij 18PLUS 29%
- Opstandingskerk Rijsoord 705 stemmen · Partij 18PLUS 28%
Alle stembureaus in Ridderkerk
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.