Stembureau Gemeentehuis Hofzaal in Ridderkerk (2025)
Postcode 2981 EA · Wijk Centrum
Hier zijn 1.197 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 330 | 27,6% | 22,4% | +5,1 pp | 5,3% |
| D66 | 149 | 12,4% | 10,7% | +1,7 pp | 5,0% |
| VVD | 113 | 9,4% | 11,6% | −2,2 pp | 3,5% |
| GroenLinks-PvdA | 98 | 8,2% | 7,1% | +1,1 pp | 5,0% |
| SGP | 89 | 7,4% | 8,7% | −1,2 pp | 3,7% |
| CDA | 78 | 6,5% | 12,6% | −6,1 pp | 2,2% |
| JA21 | 77 | 6,4% | 8,2% | −1,8 pp | 3,4% |
| Forum voor Democratie | 76 | 6,3% | 5,2% | +1,2 pp | 5,3% |
| DENK | 75 | 6,3% | 2,6% | +3,7 pp | 10,5% |
| ChristenUnie | 30 | 2,5% | 3,7% | −1,2 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 23 | 1,9% | 2,0% | −0,1 pp | 4,1% |
| SP | 19 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 4,8% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,4% | 1,1% | +0,3 pp | 5,4% |
| BBB | 8 | 0,7% | 1,1% | −0,5 pp | 2,5% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 5,6% |
| Volt | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,1 pp | 3,0% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 18,2% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,4% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,5% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 1,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 2,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ridderkerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −6,1 pp minder dan gemiddeld in Ridderkerk.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 32 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Ridderkerk en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Ridderkerk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ridderkerk
- Christus is Koningkerk 1.362 stemmen · PVV 22%
- S.W.S. Slikkerveer 1.175 stemmen · PVV 25%
- Gymzaal Da Costalaan 1.429 stemmen · PVV 22%
- Gemeentehuis Trouwzaal 1.122 stemmen · PVV 23%
- Sporthal Drievliet 1.450 stemmen · PVV 24%
- Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer 1.033 stemmen · PVV 22%
Alle stembureaus in Ridderkerk
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.