Stembureau De Korenbloem in Ridderkerk (2023)
Postcode 2989 AW · Wijk Oostendam
Hier zijn 448 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 128 | 28,6% | 8,6% | +19,9 pp | 5,3% |
| PVV | 108 | 24,1% | 31,9% | −7,8 pp | 1,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 42 | 9,4% | 11,9% | −2,5 pp | 1,3% |
| VVD | 42 | 9,4% | 13,0% | −3,6 pp | 1,2% |
| GroenLinks-PvdA | 23 | 5,1% | 8,6% | −3,5 pp | 1,0% |
| Forum voor Democratie | 19 | 4,2% | 2,4% | +1,8 pp | 2,8% |
| ChristenUnie | 17 | 3,8% | 4,0% | −0,2 pp | 1,5% |
| D66 | 14 | 3,1% | 3,3% | −0,2 pp | 1,5% |
| CDA | 13 | 2,9% | 4,2% | −1,3 pp | 1,1% |
| SP | 8 | 1,8% | 2,8% | −1,0 pp | 1,0% |
| JA21 | 7 | 1,6% | 0,9% | +0,7 pp | 2,8% |
| BBB | 6 | 1,3% | 2,0% | −0,7 pp | 1,1% |
| Partij voor de Dieren | 6 | 1,3% | 1,4% | −0,1 pp | 1,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 1,1% | 0,4% | +0,7 pp | 4,1% |
| DENK | 4 | 0,9% | 2,6% | −1,7 pp | 0,5% |
| 50PLUS | 3 | 0,7% | 0,7% | −0,0 pp | 1,6% |
| Volt | 3 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ridderkerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +19,9 pp meer dan gemiddeld in Ridderkerk.
- Qua gewicht is dit het 28e van de 31 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Ridderkerk en 0,0044% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Ridderkerk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ridderkerk
- Brandweerkazerne 480 stemmen · PVV 39%
- ERHV 'De Waal' 430 stemmen · PVV 38%
- Maranathakerk 490 stemmen · PVV 28%
- Kantine KCR 371 stemmen · PVV 35%
- Boezemkerk 541 stemmen · PVV 40%
- Gymzaal P.C. Hooftstraat 220 stemmen · PVV 25%
Alle stembureaus in Ridderkerk
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.