Stembureau Huis van de gemeente - Raadszaal in Rhenen (2023)
Postcode 3911 MG · Wijk Rhenen West
Hier zijn 1.049 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 279 | 26,6% | 23,9% | +2,7 pp | 9,1% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 16,1% | 12,1% | +4,0 pp | 10,9% |
| VVD | 130 | 12,4% | 14,2% | −1,8 pp | 7,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 106 | 10,1% | 10,2% | −0,1 pp | 8,1% |
| SGP | 74 | 7,1% | 15,3% | −8,3 pp | 3,8% |
| ChristenUnie | 50 | 4,8% | 3,7% | +1,1 pp | 10,6% |
| D66 | 48 | 4,6% | 4,6% | −0,0 pp | 8,1% |
| CDA | 39 | 3,7% | 3,7% | +0,0 pp | 8,2% |
| BBB | 36 | 3,4% | 3,5% | −0,1 pp | 8,0% |
| SP | 23 | 2,2% | 1,6% | +0,6 pp | 11,4% |
| DENK | 22 | 2,1% | 1,2% | +0,9 pp | 14,3% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 2,1% | 1,5% | +0,6 pp | 11,5% |
| Volt | 18 | 1,7% | 1,2% | +0,5 pp | 11,8% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,4% | 1,8% | −0,3 pp | 6,7% |
| BIJ1 | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 25,0% |
| JA21 | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 5,1% |
| Samen voor Nederland | 3 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 50,0% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 12,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 40,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 2,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rhenen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −8,3 pp minder dan gemiddeld in Rhenen.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 10 stembureaus: 8,2% van alle geldige stemmen in Rhenen en 0,0102% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Rhenen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Rhenen
- De Koningskamer 1.084 stemmen · PVV 21%
- Rhenendael 716 stemmen · VVD 26%
- Huis van de gemeente - Hal 1.190 stemmen · PVV 26%
- De Tollekamp 676 stemmen · PVV 27%
- MFG Het Bestegoed Gymzaal 1 1.456 stemmen · PVV 30%
- MFG Het Bestegoed Gymzaal 2 1.496 stemmen · PVV 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.