Hoe stemde Wolfheze ten noorden van het spoor in Renkum in 2023?
Met stembureaus in onder meer: Duitsekampweg
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 1 stembureaus in Wolfheze ten noorden van het spoor 198 geldige stemmen uitgebracht (0,9% van alle stemmen in Renkum). GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 19,2%. Vergeleken met heel Renkum scoorden CDA (+9,0 pp) en Partij voor de Dieren (+3,4 pp) hier hoger en VVD (−5,5 pp) lager.
Wat is hier gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel in de wijk | Aandeel gemeente | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 38 | 19,2% | 24,1% | −5,0 pp |
| PVV | 26 | 13,1% | 15,8% | −2,6 pp |
| CDA | 25 | 12,6% | 3,7% | +9,0 pp |
| Nieuw Sociaal Contract | 23 | 11,6% | 11,8% | −0,2 pp |
| VVD | 23 | 11,6% | 17,2% | −5,5 pp |
| ChristenUnie | 14 | 7,1% | 1,7% | +5,4 pp |
| Partij voor de Dieren | 14 | 7,1% | 3,7% | +3,4 pp |
| D66 | 11 | 5,6% | 9,4% | −3,8 pp |
| SP | 10 | 5,1% | 3,2% | +1,9 pp |
| BBB | 5 | 2,5% | 2,4% | +0,2 pp |
| 50PLUS | 2 | 1,0% | 0,4% | +0,6 pp |
| JA21 | 2 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 1,0% | 0,1% | +0,9 pp |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp |
| Forum voor Democratie | 1 | 0,5% | 1,9% | −1,4 pp |
| SGP | 1 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp |
| Volt | 0 | 0,0% | 2,2% | −2,2 pp |
Stembureaus in Wolfheze ten noorden van het spoor
- Mobiel stembureau Duitsekampweg · 6874 AD · 198 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
Andere wijken in Renkum
- Renkum Zuid 4.319 stemmen · PVV 23%
- Bebouwde kom Doorwerth 3.750 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Oosterbeek Noordoost 3.331 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Oosterbeek Zuidoost 3.173 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Renkum Noord 2.522 stemmen · PVV 23%
- Heelsum ten westen van de rijksweg 1.300 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Oosterbeek West 1.261 stemmen · VVD 26%
- Wolfheze ten zuiden van het spoor 1.049 stemmen · GroenLinks-PvdA 26%
Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.