Hoe stemde Bebouwde kom Doorwerth in Renkum in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Doorwerth Zuid, Clusterwoningen

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 3 stembureaus in Bebouwde kom Doorwerth 2.965 geldige stemmen uitgebracht (14,0% van alle stemmen in Renkum). D66 werd hier de grootste met 20,8%. Vergeleken met heel Renkum scoorden JA21 (+0,7 pp) en Forum voor Democratie (+0,6 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−1,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 618 20,8% 21,7% −0,9 pp
GroenLinks-PvdA 545 18,4% 20,0% −1,6 pp
VVD 438 14,8% 14,5% +0,3 pp
PVV 339 11,4% 10,9% +0,6 pp
CDA 330 11,1% 12,2% −1,1 pp
JA21 142 4,8% 4,1% +0,7 pp
Forum voor Democratie 124 4,2% 3,5% +0,6 pp
SP 83 2,8% 1,9% +0,9 pp
Partij voor de Dieren 79 2,7% 3,0% −0,3 pp
BBB 47 1,6% 1,4% +0,2 pp
Volt 47 1,6% 1,6% −0,1 pp
ChristenUnie 44 1,5% 1,6% −0,2 pp
50PLUS 37 1,2% 1,2% +0,1 pp
DENK 36 1,2% 0,5% +0,7 pp
SGP 16 0,5% 0,6% −0,0 pp
NSC 11 0,4% 0,4% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 11 0,4% 0,3% +0,0 pp
BVNL 8 0,3% 0,1% +0,1 pp
BIJ1 4 0,1% 0,2% −0,0 pp
FNP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp
LP 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
Piratenpartij 1 0,0% 0,1% −0,1 pp
Vrij Verbond 1 0,0% 0,0% +0,0 pp

Stembureaus in Bebouwde kom Doorwerth

Andere wijken in Renkum

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Renkum · Alle stembureaus