Stembureau Stembureau Reimerswaalhal Kruiningen in Reimerswaal (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4416 RC · Wijk Kruiningen

Hier zijn 982 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 30,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 302 30,8% 34,0% −3,3 pp 6,6%
PVV 203 20,7% 23,3% −2,6 pp 6,5%
VVD 128 13,0% 9,4% +3,6 pp 10,1%
Nieuw Sociaal Contract 94 9,6% 8,2% +1,4 pp 8,6%
GroenLinks-PvdA 55 5,6% 4,5% +1,1 pp 9,2%
ChristenUnie 44 4,5% 3,3% +1,2 pp 9,9%
CDA 32 3,3% 3,7% −0,5 pp 6,5%
Forum voor Democratie 31 3,2% 2,2% +0,9 pp 10,5%
BBB 24 2,4% 5,0% −2,5 pp 3,6%
SP 17 1,7% 1,8% −0,1 pp 7,1%
D66 12 1,2% 1,5% −0,2 pp 6,1%
BVNL / Groep Van Haga 11 1,1% 0,5% +0,6 pp 17,5%
50PLUS 10 1,0% 0,4% +0,6 pp 16,9%
Partij voor de Dieren 7 0,7% 0,6% +0,1 pp 8,6%
JA21 6 0,6% 0,5% +0,1 pp 8,7%
DENK 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 2,8%
Volt 2 0,2% 0,4% −0,1 pp 4,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Reimerswaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Reimerswaal.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 15 stembureaus: 7,3% van alle geldige stemmen in Reimerswaal en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Reimerswaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Reimerswaal

Alle stembureaus in Reimerswaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.