Stembureau Sporthal 's-Gravenhout in Pijnacker-Nootdorp (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2631 PT · Wijk Nootdorp

Hier zijn 1.839 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 416 22,6% 17,6% +5,0 pp 6,6%
D66 337 18,3% 20,1% −1,8 pp 4,7%
PVV 266 14,5% 15,6% −1,1 pp 4,8%
CDA 236 12,8% 13,3% −0,5 pp 5,0%
JA21 205 11,1% 7,9% +3,3 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 136 7,4% 10,1% −2,7 pp 3,8%
Forum voor Democratie 74 4,0% 3,9% +0,1 pp 5,3%
BBB 31 1,7% 1,6% +0,1 pp 5,5%
Partij voor de Dieren 26 1,4% 1,5% −0,1 pp 4,7%
Volt 22 1,2% 1,1% +0,1 pp 5,5%
50PLUS 20 1,1% 1,3% −0,2 pp 4,3%
DENK 17 0,9% 1,5% −0,6 pp 3,2%
SP 17 0,9% 1,1% −0,2 pp 4,2%
ChristenUnie 10 0,5% 1,5% −1,0 pp 1,9%
SGP 9 0,5% 0,7% −0,2 pp 3,7%
NSC 6 0,3% 0,4% −0,0 pp 4,7%
BIJ1 4 0,2% 0,2% +0,0 pp 5,3%
NL PLAN 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,5%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,7%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,0%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,8%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,3%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Pijnacker-Nootdorp, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,0 pp meer dan gemiddeld in Pijnacker-Nootdorp.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 24 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Pijnacker-Nootdorp en 0,0177% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Pijnacker-Nootdorp komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Pijnacker-Nootdorp

Alle stembureaus in Pijnacker-Nootdorp

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.