Stembureau Multifunctioneel Centrum Kerkeböske in Peel en Maas (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5988 NE · Wijk Helden

Hier zijn 1.307 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 33,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 433 33,1% 34,2% −1,1 pp 4,5%
VVD 218 16,7% 15,7% +1,0 pp 4,9%
Nieuw Sociaal Contract 173 13,2% 14,2% −1,0 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 128 9,8% 7,9% +1,9 pp 5,8%
CDA 94 7,2% 6,0% +1,2 pp 5,5%
BBB 83 6,4% 8,2% −1,8 pp 3,6%
D66 72 5,5% 4,5% +1,0 pp 5,6%
SP 29 2,2% 2,7% −0,5 pp 3,8%
Partij voor de Dieren 19 1,5% 1,0% +0,4 pp 6,6%
JA21 11 0,8% 0,7% +0,2 pp 5,7%
Volt 11 0,8% 0,6% +0,2 pp 6,4%
Forum voor Democratie 10 0,8% 1,5% −0,7 pp 2,4%
DENK 8 0,6% 0,8% −0,2 pp 3,4%
50PLUS 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,5%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,7%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,2% 0,6% −0,4 pp 1,7%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,0%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 6,7%
ChristenUnie 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Peel en Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +1,9 pp meer dan gemiddeld in Peel en Maas.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 22 stembureaus: 4,6% van alle geldige stemmen in Peel en Maas en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Peel en Maas komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Peel en Maas

Alle stembureaus in Peel en Maas

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.