Stembureau Huiskamer van Heteren in Overbetuwe (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6666 AR · Wijk Kern Heteren

Hier zijn 966 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 269 27,8% 24,8% +3,0 pp 3,5%
VVD 146 15,1% 17,6% −2,5 pp 2,6%
Nieuw Sociaal Contract 136 14,1% 13,7% +0,4 pp 3,2%
GroenLinks-PvdA 106 11,0% 13,8% −2,8 pp 2,5%
D66 81 8,4% 7,0% +1,3 pp 3,7%
BBB 42 4,3% 5,0% −0,6 pp 2,7%
CDA 42 4,3% 4,1% +0,3 pp 3,3%
ChristenUnie 32 3,3% 1,8% +1,5 pp 5,6%
SP 21 2,2% 2,9% −0,8 pp 2,3%
SGP 20 2,1% 1,6% +0,5 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 16 1,7% 1,7% −0,1 pp 2,9%
Forum voor Democratie 14 1,4% 1,8% −0,3 pp 2,5%
Volt 14 1,4% 1,4% +0,1 pp 3,3%
DENK 8 0,8% 0,7% +0,1 pp 3,7%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 4,8%
JA21 6 0,6% 0,8% −0,1 pp 2,6%
50PLUS 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,9%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Overbetuwe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Overbetuwe.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 26 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Overbetuwe en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 32 stemmen in Overbetuwe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Overbetuwe

Alle stembureaus in Overbetuwe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.