Stembureau Sportvereniging sv Ouderkerk in Ouder-Amstel (2025)
Postcode 1191 EB · Wijk Ouderkerk aan de Amstel
Hier zijn 1.073 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 25,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 278 | 25,9% | 24,8% | +1,1 pp | 13,3% |
| VVD | 185 | 17,2% | 17,6% | −0,4 pp | 12,5% |
| GroenLinks-PvdA | 181 | 16,9% | 17,8% | −0,9 pp | 12,1% |
| CDA | 130 | 12,1% | 8,7% | +3,4 pp | 17,7% |
| PVV | 76 | 7,1% | 9,6% | −2,5 pp | 9,5% |
| JA21 | 48 | 4,5% | 4,6% | −0,2 pp | 12,3% |
| BBB | 33 | 3,1% | 2,2% | +0,9 pp | 18,2% |
| Forum voor Democratie | 27 | 2,5% | 3,0% | −0,4 pp | 10,8% |
| Partij voor de Dieren | 23 | 2,1% | 2,8% | −0,6 pp | 9,9% |
| 50PLUS | 22 | 2,1% | 1,2% | +0,8 pp | 21,6% |
| DENK | 21 | 2,0% | 1,5% | +0,5 pp | 17,2% |
| SP | 15 | 1,4% | 1,3% | +0,1 pp | 13,6% |
| Volt | 10 | 0,9% | 1,6% | −0,7 pp | 7,5% |
| ChristenUnie | 9 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 9,8% |
| BIJ1 | 6 | 0,6% | 0,8% | −0,3 pp | 8,8% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 15,4% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 6,7% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 3,8% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 11,1% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 6,7% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ouder-Amstel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +3,4 pp meer dan gemiddeld in Ouder-Amstel.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 8 stembureaus: 12,8% van alle geldige stemmen in Ouder-Amstel en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Ouder-Amstel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ouder-Amstel
- Jan Hekmanschool 1.206 stemmen · D66 27%
- De Kleine Kerk 885 stemmen · D66 27%
- Dorpshuis 1.387 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Tennis Club Ouderkerk (TCO) 544 stemmen · D66 26%
- Gemeentehuis 1.413 stemmen · D66 25%
- vv CTO'70 478 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
Alle stembureaus in Ouder-Amstel
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.