Hoe stemde Ulft-Etten in Oude IJsselstreek in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Ulft-Centrum en Ulft-Oost, Ulft-West, Ulft-Noord, Etten, Varsselder en Veldhunten

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 8 stembureaus in Ulft-Etten 8.648 geldige stemmen uitgebracht (33,5% van alle stemmen in Oude IJsselstreek). PVV werd hier de grootste met 20,0%. Vergeleken met heel Oude IJsselstreek scoorden PVV (+1,7 pp) en JA21 (+0,8 pp) hier hoger en BBB (−2,0 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 1.733 20,0% 18,4% +1,7 pp
VVD 1.378 15,9% 15,6% +0,4 pp
CDA 1.329 15,4% 16,5% −1,2 pp
D66 1.220 14,1% 13,3% +0,8 pp
GroenLinks-PvdA 746 8,6% 9,0% −0,4 pp
JA21 679 7,9% 7,1% +0,8 pp
Forum voor Democratie 430 5,0% 5,2% −0,3 pp
BBB 359 4,2% 6,2% −2,0 pp
DENK 201 2,3% 1,8% +0,5 pp
SP 174 2,0% 1,8% +0,2 pp
50PLUS 136 1,6% 1,5% +0,0 pp
Partij voor de Dieren 97 1,1% 1,1% +0,0 pp
ChristenUnie 48 0,6% 0,7% −0,2 pp
Volt 37 0,4% 0,5% −0,1 pp
NSC 29 0,3% 0,4% −0,1 pp
Vrede voor Dieren 11 0,1% 0,1% +0,0 pp
BIJ1 10 0,1% 0,1% −0,0 pp
BVNL 9 0,1% 0,1% −0,0 pp
Piratenpartij 6 0,1% 0,1% +0,0 pp
SGP 6 0,1% 0,3% −0,2 pp
FNP 6 0,1% 0,1% −0,0 pp
LP 4 0,0% 0,1% −0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Ulft-Etten

Andere wijken in Oude IJsselstreek

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Oude IJsselstreek · Alle stembureaus